MÖBLER / Bord / Konsolbord 9233686
nr 923 3686
Konsolbord
rokokostil, längd: 70 cm, djup: 32 cm, höjd: 78 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 november 2014
kl 20:20:07
4/11 15:26:23
300 kr
4/11 17:46:12